starbox הינה חברה לשיווק עגילי ניקוב, אריזה ואביזרי תצוגה לתכשיטים. אתר www. starbox.co.il ברשת האינטרנט משמש כחנות למכירה ושיווק המוצרים. השימוש באתר זה כפוף לתנאי תקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכללי ההשתתפות באתר ומקבל אותם. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי. התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים גם לנשים.

מי רשאי לקנות באתר:

כל אדם גם אם אינו המחזיק כרטיס אשראי רשאי לקנות באתר. www. starbox.co.il יספק לך את המוצרים שהזמנת באתר, בתנאי שהמוצרים שהזמנת מצויים במלאי שבידי www. starbox a.co.il וכן בתנאי שיש באפשרותך לשלם עבורם באופן שמקובל על www. starbox.co.il.

מחירים

המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת. המחירים אינם כוללים דמי טיפול אריזה ומשלוח, אלא אם צוין לידם במפורש אחרת. למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרוכשו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים – או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי www. starbox.co.il. המוצרים הנמכרים באתר זה ומחיריהם בתוקף לגבי המלאי הקיים בלבד. www. starbox.co.il שומר לעצמו את הזכות לשנות את המוצרים ומחיריהם בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת.

אופן הקניה

לאחר שהגעת לדף הקבוצה שמתוכה אתה רוצה לרכוש מוצר כל שהוא, יש באפשרותך להקליק על שם המוצר או תמונתו ולהגיע ישירות ל "דף המוצר". בדף המוצר ניתן למצוא תיאור מפורט של המוצר ותמונתו. תחת התמונה והתיאור של המוצר, יש "כפתור" בשם "הוסף לסל קניות" עליך לרשום את הכמות הרצויה וללחוץ על הכפתור. על המסך יופיע "סל קניות" ובו פרוט המוצרים שנרכשו. במידה וחלה טעות יש באפשרותך להסיר את המוצר מסל הקניות על-ידי לחיצה על כפתור "הסר" בצד ימין של תמונת המוצר. לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את www. starbox.co.il לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נשלחו למערכת. רק לאחר שיובטחו התשלומים לשביעות רצון www. starbox.co.il תיחשב הזמנתך כברת ביצוע. כדי לספק את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט במחשבי www. starbox a.co.il, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולתשלום עבורם. אם יחול שיבוש בקליטת הפרטים שנמסרו ו/או אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהא www. starbox.co.il רשאי לבטל את הזמנתך. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים ו/או לא מלאים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה והמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין. אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומר לעצמו www. starbox.co.il את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם תסרב, תימחק הזמנתך . רק לאחר ש www. starbox.co.il יוודא שהתמורה שולמה והמוצר מצוי במלאי שבידו, ישוגר אליך אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה. תשלומים אפשר לשלם – באמצעות כרטיסי אשראי בטלפון. אפשר לפנות לשירות לקוחות להסדרת תשלום לא באמצעות כרטיס אשראי. הספקת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת התשלום באופן שיהיה לשביעות רצונו של www. starbox.co.il.

אחריות

כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות, עומדים בקריטריונים מחמירים של איכות ותפקוד ונבחרו על ידינו מתוך אלפי מוצרים הקיימים בשוק. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם חלה על היבואנים והמפיצים בהתאם לתנאי האחריות והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל של החברות המסחריות המייבאות אותם ו/או המייצרות אותם ו/או המשווקות אותם ו/או המעניקות להם אחריות ושירות. www. starbox.co.il אינו נושא באחריות לטיב המוצרים או לכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים מפני שהוא אינו מייצר אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפרטנו בתנאי שימוש אלה. אין אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, לעיתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל וכן יתכן הבדל בין האריזה המתפרסמת באתר לבין האריזה של המוצרים כפי שיסופקו לך בפועל. לא תהיה בכך עילה מצידך לביטול העסקה.

ביטולים והחזרת מוצרים

מוצר שמוחזר תוך 14 יום באריזתו המקורית ולפני שנעשה בו כל שימוש, נזכה את ערכו. לפני ההחזרה יש לפנות לשירות לקוחות באמצעות קישור הקיים בכל עמוד באתר על מנת לתאם את ההחזרה. לא נוכל להתחייב לזכות מלוא ערכו של המוצר במידה וההחזרה לא תואמה מראש. אם המוצר נבדק על ידי www. starbox.co.il ונמצא שהמוצר לא הוחזר כחדש באריזתו החדשה והמקורית לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה ו/או נעשה בו שימוש לא נסכים לקבל אותו ולא נזכה את ערכו. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שיעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שהמוצר יתקבל, ו תוכל לקבל את המוצר בשנית ובלבד שהוא נמצא במלאי, או לקבל תחליף ובמידה ולא תסכים לקבל את התחליף שיוצע לך הנך רשאי לבטל את הזמנתך. אינך רשאי לבטל עסקה שבה בוצעו שדרוגים במיוחד בשבילך. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. www. starbox.co.il יהיה רשאי לבטל מכירה במקרה שתקלה טכנית המשבשת בצורה את ניהולה התקין של המכירה. למרות האמור לעיל, יהיה www. starbox.co.il רשאי לחייב דמי ביטול כפי שנקבע על-פי דין.

אבטחה וסודיות

סודיות מידע שימסור הלקוח במסגרת השימוש באתר זה, יישמר בסוד בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"ב – 1982. אנו מבטיחים דיסקרטיות הפרטים האישיים משמשים לצורך הזמנה זו בלבד ולא נעשה בהם כל שימוש אחר. www. starbox.co.il לא יעביר את הפרטים האישיים לאף גורם אחר פרט לדרוש לצורך ביצוע עסקה זו. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם. אבטחה www. starbox.co.il מתחייב לעשות מאמצים למען שביעות רצונו של הלקוח ולאבטח את האתר ואת רמת השירות בו, אך אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי www. starbox.co.il, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל www. starbox.co.il, מי מספקיו ו/או מי מטעמו. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי לא תהא להם כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך.

שירות לקוחות

לבירורים שונים ונוספים ניתן לפנות לנציגי השרות של www. starbox.co.il באמצעות קישור הקיים בכל עמוד באתר. או לטלפון: 054-3093333 מועדי אספקה אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק את המוצרים מיד עם קבלת ההזמנה והסדרת התשלום עבורה. יחד עם זאת, זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 7 ימי עסקים. ימי עסקים הם ימים א-ה, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים, מועדים ושבתון. המוצרים יסופקו למזמין לאחר תיאום טלפוני בין המזמין ונציג starbox ההזמנה תישלח באמצעות שליחים. כל הזמנה תחוייב בסכום של 35 ש"ח לפני מע"מ, ללא הגבלת נפח או משקל ההזמנה. הנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד www. starbox.co.il עקב שיבושים באספקה ו/או בשירות שיגרמו ע"י דואר השליחים. www. starbox.co.il לא ישא באחריות כלפיך בגין כל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציין על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך. לתאום יש לפנות לשירות לקוחות באמצעות קישור הקיים בכל עמוד באתר. או לטלפון : 054-3093333 משרדי החברה : רחוב עולי ציון 12 יפו. טלפון : 03-6826650 פקס: 03-9613653 ספירת ימי האספקה מתחילה מיום העסקים הראשון שאחרי יום הסדרת התשלום (במקרה של תשלום בשיק אישי יחשב היום שבו יודיע הבנק שהשיק כובד באופן סופי). אם מסרת פרטים לא מלאים ו/או לא נכונים יתארך מועד האספקה עד לברור העניין. www. starbox.co.il לא יהא אחראי לכל איחור באספקת המוצר שאינו בשליטתו. www. starbox.co.il שומר לעצמו את הזכות, לפי שיקול דעתו הבלעדי, שלא לספק מוצר מסוים, במקרה כזה נודיע ללקוח על ביטול העסקה, או לחילופין, יוצע לו מוצר חלופי ובמידה ולא יקבל הלקוח את ההצעה יהיה רשאי לבטל את העסקה ולא יחויב בהוצאות כל שהן.

שונות

האתר ניתן לשימוש כמו שהוא ("AS IS"). לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי www. starbox.co.il ו/או מי מטעו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו. בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר יהא מ www. starbox.co.il לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא www. starbox.co.il רשאי לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם, בסעיף זה "כוח עליון" משמעו : לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני. היצרנים / יבואנים של המוצרים לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. בשום נסיבות לא תחול על www. starbox.co.il ו/או מי מטעמו אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר. www. starbox.co.il שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו\או לבטל מכירה על פי שיקול דעתו באם יתברר לו שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית באתר. הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד. בכל שאלה ניתן לפנות לשירות לקוחות באמצעות קישור הקיים בכל עמוד באתר. או לטלפון: 054-3093333