מתקנים לתכשיטים הינם אבירי תצוגה יעילים לסידור התכשיטים והאקססוריז שברשותנו, כי כשהחדר או התצוגה מסודרת, ככה יש סדר גם בפנים.
בין אם העסק רק בתחילת דרכו, ובין אם העסק שלך מכיל כמויות רבות של תכשיטים – ישנם סוגים שונים של מתקנים. כמו למשל: מעמדים, מגשי תצוגה, מתקן בצורת גוף סולמות ועוד.
כל הסוגים של מתקנים מגיעים גם במגוון גדלים, עיצובים, צבעים ועוד.
לדוגמא סידור תכשיטים על מתקנים בצורת גוף – אופציה זאת מדמה את ענידת התכשיט על הצוואר. גם מתקנים אלה מגיעים בצורות שונות, בגדלים שונים ובעיצובים שונים.

 

סידור תצוגה בחנות באופן מושלם

הינך בעלת חנות או תצוגת תכשיטים? ידוע לכל שהצעד הראשון בשיווק או התצוגה – ככל שחלון הראווה יותר מסודר, שיקי ומזמין – כך יותר לקוחות ייכנסו לחנות שלך. ולכן, חשוב מאוד לשמור על סדר ולמצוא את המתקן שמציג את התכשיט בצורה היפה והנכונה לתכשיט.
לא רק בסוגים השונים של המתקנים ניתן להשתמש בחוכמה לסידור החנות אלא גם בצבעים של המתקנים.
למשל אם אתם מוכרים רק סוג אחד של מוצרים, כמו למשל רק מוצרי זהב, גם אם תבחרו לשלב סוגים שונים של מתקנים ומעמדים לשרשראות, אך תשמרו על צבע אחיד של כלל המתקנים השונים – חלון הראווה או החנות שלך יישארו מסודרים, וישדרו מראה מסודר, נקי וקלאסי.
במידה ואתם מוכרים מספר סוגים של תכשיטים, כמו למשל תכשיטי כסף ותכשיטי זהב ,שימוש בשני צבעים שונים למתקני התצוגה יכול לעשות סדר והפרדה בין הסוגים השונים של התכשיטים.

 

אנו מציעים אינספור מתקנים ומעמדים לתכשיטים ולאקססוריז מסוגים שונים, ונשמח לסייע לכם בבחירה או לייעץ מניסיוננו. צרו קשר עוד היום בטלפון 054-309-3333. נשמח לעמוד לשירותכם!