העגילים הם, ללא ספק, בין האקססורייז האהובים על נשים וגם על גברים ואפשר למצוא אותם בשלל של צורות ועיצובים. בין אם זה עגיל רפואי באוזן או אולי עגיל רפואי באף, האפשרויות הן רבות והסוד הוא למצוא את העגיל המתאים, זה שיחמיא. את העגילים אנו רואים על בני כל הגילאים כמעט ולמעשה הם תכשיט בן אלפי שנים. עם הזמן חלו בהם שינויים רבים, בין אם כאלה הקשורים לחומרים שמהם הם עשויים ובין אם בכל הקשור לעיצובם ולאופן שבו הם משתלבים לצד התכשיטים האחרים. כך או כך, הם חלק בלתי נפרד מאתנו וככאלה הם יכולים, לעיתים, לעשות את כל ההבדל בין מראה "רגיל" לבין כזה שמושקע ויפה יותר.

לבחור בעגיל המתאים

כאשר בוחנים עגילים לניקוב, ובעיקר כאשר זהו עגיל רפואי, יוצע לרוב סוג אחד של עגיל, כזה המאפשר החלמה מהירה וטובה יותר של המקום, שלאחריה ניתן להחליפו בכל עגיל שרוצים. כדי לעשות זאת מומלץ מאד לבחור בעגילים איכותיים, עגילים המתאימים באופן נקודתי לשיטת הניקוב ולמקום שבו יימצאו. עגילים רפואיים לאוזניים שונים מעגילים לאף וכדאי מאד לבצע את הניקוב אך ורק אצל המומחים. גם לנראות יש חשיבות, כמובן, וזו גם הסיבה מדוע אותם עגילים רפואיים הם יפים ומחמיאים. הם אמנם שונים במעט מהעגילים האחרים, אך בהחלט תורמים ל"לוק" ובמקביל מאפשרים את אותה החלמה מהירה שבה מעוניינים.

לשלב אותו נכון לצד התכשיטים האחרים

בחירה של עגילים לאוזן או לאף חשוב שתכלול השוואה בין העיצובים השונים וגם התייחסות למראה שבו מעוניינים. לעונדים תכשיטים נוספים, כדאי לקחת בחשבון את הסגנון העיצובי של התכשיטים הקיימים ולוודא שאותם עגילים נבחרים משתלבים במראה המתקבל.

מחפשים עגילי ניקוב יפים? סטארבוקס, נציגתה הבלעדית בארץ של חברת Inverness, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. בסטארבוקס תמצאו מגוון רחב של עגילי ניקוב המתאימים לכל השיטות, וכן קופסאות, אריזות יפות וחומרים מיוחדים לניקוי תכשיטים. לסקירת כלל מוצרי החברה והשירותים המוצעים על ידה, לחצו כאן ולקבלת לפרטים, צרו קשר בטלפון 03-6826650